Комплет за тестирање на истекување на климатизација 77 парчиња

Комплет за тестирање на истекување на климатизација 77 парчиња

Това е достапна
DEN 3.33
Количина на стоки:

【Функција】 Комплетот помага да се пронајде страницата за истекување брзо и прецизно без да се расклопи системот 【Опсег на примена】 Може да работи за климатизиран компресор, радијатор, климатизација цевки, испарувач. Погодни за европски и американски и американски и Азија автомобил. 【Спецификација】 Комплетот на комплетите за тестирање на истекување на климатизација се изработени од чист бакар. 【Ефикасност】 Комплетот е лесен за употреба и може да заштеди време и напор. 【【Убезно белешка】 Ние нудиме 24-часовна услуга за клиенти. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не. Yfixtool C100 Универзална автомобилска автомобилска не-дисантл систем за чистење автоматски алатка за чиста алатка за бензини за бензински автомобили.

Основните својства

Додатоци на производот