Сапун Сад Со Мозоци, Аиму Бар Сапун Држач Штедач Само Одводнување Водопад Сапун Сунѓер Послужавник Јадења, Лесно Чистење Сапун Кутија Кутија Контејнер За Бања Туш ?

Сапун Сад Со Мозоци, Аиму Бар Сапун Држач Штедач Само Одводнување Водопад Сапун Сунѓер Послужавник Јадења, Лесно Чистење Сапун Кутија

Това е достапна
DEN 207.84
Количина на стоки:

€Автоматски Дизајн На Дренажа € Практични дренажни слотови спречуваат здружување, така што сапунот останува сув Дизајнот на одводните дупки овозможува водата да се исцеди и да се одржува сува природно, што го продолжува животниот век на нашиот сапун. ●Повеќенаменски ● овој штедач за само-одводнување на сапун може да се користи во мијалникот во кујната и во мијалникот во бањата или на полицата под туш. Покрај тоа како држач за сапун, може да држи четка за чистење нокти, сапун за лице, четки за чистење садови, шампон за шипки, регенератор итн. Совршен за бања, кујна, перална, работна површина итн. ●Цврст Сад За Сапун Од Смола ● Овие садови за садови за туширање се материјал Од Смола, кој е цврст, не ' рѓосува. Држачот за смола за сапун е издржлив, нема да се скрши како керамички. Ако сапун послужавник капки, исто така, не ќе чип плочки. Не грижете се дали децата ќе го соборат од шалтер и ќе го скршат. ①Лесна Употреба Овој држач за сапун за бања е лесен за чистење. Подлогата за заштеда на сапун без отпад може точно да дозволи сапунот брзо да се исцеди и исуши. Нема влажен или кашест сапун. ●Компактна големина ● големината на куќиштето за Сапун е 5 "х 3 " х 0,98". Ова сапунско јадење е прилично компактно не зазема многу простор на тезгата и лесно се вклопува на мијалникот.

Основните својства

Додатоци на производот