Генерички Полици, Решетки За Пешкири Електрични Лавици За Пешкири за Заштеда На Простор Во Бањата Приклучок За Грејач На Пешкири Од Нерѓосувачки Челик За Пешкири З

Генерички Полици, Решетки За Пешкири Електрични Лавици За Пешкири за Заштеда На Простор Во Бањата Приклучок За Грејач На Пешкири Од Нерѓосувачки

Това е достапна
DEN 360.00
Количина на стоки:

☛По-продажба : Ако имате какви било прашања по добивањето на стоката, ве молиме контактирајте не на време, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа [ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ] : Конструиран со нерѓосувачки челик, овој грејач за крпи лесно се чисти со мека сува крпа кога потоплото пешкир е ладно. [ВОДООТПОРЕН] : производот го помина водоотпорниот тест IP56, што е еквивалентно на прскање вода директно на неа без истекување. [ ЗАШТЕДА на ПРОСТОР] : загреаниот пешкир во стилот на дизајнот на ѕидот нуди уникатен начин за закачување крпа. Ослободете го просторот на подот додека исто така изгледате елегантно и стилски. [ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА] : загреаната крпа е енергетски ефикасна чини помалку за употреба од другите фен и доволно за да ги загрее вашите крпи во рок од неколку минути!. ☛По-продажба : Ако имате какви било прашања по добивањето на стоката, ве молиме контактирајте не на време, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа. [ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ] : Конструиран со нерѓосувачки челик, овој грејач за крпи лесно се чисти со мека сува крпа кога потоплото пешкир е ладно. [ВОДООТПОРЕН] : производот го помина водоотпорниот тест IP56, што е еквивалентно на прскање вода директно на неа без истекување. [ ЗАШТЕДА на ПРОСТОР] : загреаниот пешкир во стилот на дизајнот на ѕидот нуди уникатен начин за закачување крпа. Ослободете го просторот на подот додека исто така изгледате елегантно и стилски.

Основните својства

Додатоци на производот