LXDZXY Пешкир Шини,Пешкир Решетката Решетката Пешкир Решетката Бања Додатоци, Злато

LXDZXY Пешкир Шини,Пешкир Решетката Решетката Пешкир Решетката Бања Додатоци, Злато

Това е достапна
DEN 1.33
Количина на стоки:

Што И да Одберете Пешкир Барови Модерен Дизајн И Функционална Funcетика Ќе Им Даде Имулираат Заврши На Вашата Бања или Кујна Оваа Шина За Закачалки за Крпи е Изработена , Давајќи Луксузен Изглед на Секоја Бања. Шипката За Пешкири Може Да се Стави Во Ѕидот На Бањата Веднаш до Тушот за Да Можете Лесно Да Стигнете до Крпата. Без Остри Рабови, Убава Форма за Држење На Крпите или што И да Закачите на Лавиците за Крпи. Нашата Шипка За Пешкири е, Силна и Има Уникатен, Рационализиран, Модерен Дизајн. Што И да Одберете Пешкир Барови Модерен Дизајн И Функционална Funcетика Ќе Им Даде Имулираат Заврши На Вашата Бања или Кујна. Оваа Шина За Закачалки за Крпи е Изработена , Давајќи Луксузен Изглед на Секоја Бања. Шипката За Пешкири Може Да се Стави Во Ѕидот На Бањата Веднаш до Тушот за Да Можете Лесно Да Стигнете до Крпата. Без Остри Рабови, Убава Форма за Држење На Крпите или што И да Закачите на Лавиците за Крпи. Нашата Шипка За Пешкири е, Силна и Има Уникатен, Рационализиран, Модерен Дизајн. Вашето Задоволство Е Нашата Најголема Потрага. Ако Имате Какви било Прашања, Слободно Контактирајте Не, Ние ќе Ви Одговориме во Рок од 24 Часа.Материјал : Бакар, Должина : 60 cm Towel Решетката Тип : Фиксна, Инсталација : Wallид-Монтирањенашата Филозофија На Услуги Е Дека Клиентот Е Бог, Без разлика Дали Имате Какви било Прашања за време на Процесот На Купување, Можете Да Не Контактирате преку Системот За Пораки и Ние Ќе Го Решиме Проблемот Што Е можно Поскоро, Ние Сме Многу Среќни Што Сме Наши Клиенти и Ви Посакуваме Среќен Шопинг!.

Основните својства

Додатоци на производот