Sawqf Кујна Бања Пешкир Бања Крпа Ѕид Решетката Дрвени Ковано Железо Ѕид Виси Партиција Двојно Ѕид Виси Решетката

Sawqf Кујна Бања Пешкир Бања Крпа Ѕид Решетката Дрвени Ковано Железо Ѕид Виси Партиција Двојно Ѕид Виси Решетката

Това е достапна
DEN 0.67
Количина на стоки:

ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : изгледа одлично на ѕидот, лесен за закачување и недооценено изглед, мазни рабови, неутрален или гроздобер декор. Заштеда на простор, стил и дарежлив. Додадете поинаков поглед на вашиот живот. Строг избор на материјали, цврсти и издржливи. Може да се постават мали предмети за украсување на мал дом. ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : изгледа одлично на ѕидот, лесен за закачување. и недооценено изглед, мазни рабови, неутрален или гроздобер декор. Заштеда на простор, стил и дарежлив. Додадете поинаков поглед на вашиот живот. Строг избор на материјали, цврсти и издржливи. Може да се постават мали предмети за украсување на мал дом. ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : изгледа одлично на ѕидот, лесен за закачување и недооценен изглед, мазни рабови, неутрален или гроздобер заштеда на простор, стил и дарежлив. Додадете поинаков поглед на вашиот животен век избор на материјали, цврсти и издржливи мали предмети може да се постават за украсување на мал домашен домелегантен дизајн, убави и практични сувенири за пријателски стил : Пакетот вклучува : 1 * Полица (со исклучок на други демо производи)белешки : 1. Поради различните ефекти на екранот и осветлувањето, вистинската боја на производот може да биде малку поинаква од бојата на сликата.

Основните својства

Додатоци на производот