BKDFD бања за вшмукување чаша за вшмукување на косата за фен за коса, мултифункционални полици за лебдечки wallидови

BKDFD бања за вшмукување чаша за вшмукување на косата за фен за коса, мултифункционални полици за лебдечки wallидови

Това е достапна
DEN 1.33
Количина на стоки:

Мазна површина, заоблени агли, удобно чувство, едноставен и стилски дизајн Лесно за чистење, можете да чувате мали материјали за бања, да го чувате countertop во ред и да го направите добро расположение за вашиот ден. Заградата за фен за коса е изработена од инженерска пластика, која е тврда и отпорна на абење и има посигурни перформанси. Дното е испуштено за одвод, за освежувачко складирање. Опсег на апликација : Се користи во кујна, бања, спална соба, дневна соба. Мазна површина, заоблени агли, удобно чувство, едноставен и стилски дизајн. Лесно за чистење, можете да чувате мали материјали за бања, да го чувате countertop во ред и да го направите добро расположение за вашиот ден. Заградата за фен за коса е направена од инженерска пластика, што е тврдо и отпорно на абење и има посигурни перформанси. Дното е испуштено за одводнување, за освежувачко складирање. Опсег на апликација : Се користи во кујна, бања, спална соба, дневна соба. Име : Мултифункционален вентилатор за вентилатор : Универзален отвор за универзален отвор на ABS8 CM , широк опсег на апликации. Светла тежина и прецизна без да заземам премногу простор. Поради рачно мерење, оставете разлика од 1-3 см. Поради екранот на компјутерот, вистинската боја може да биде малку поразлична од сликата, ве молиме разберете, благодарам.

Основните својства

Додатоци на производот