Ултехново Држач За Чаши За Бања Диспензер За Памучни Кругови Диспензер За Дозер За Памук Дозер За Миење Уста Дозер За Миење Уста Дозер За Чаши За Миење Уста Диспенз?

Ултехново Држач За Чаши За Бања Диспензер За Памучни Кругови Диспензер За Дозер За Памук Дозер За Миење Уста Дозер За Миење Уста Дозер За Чаши

Това е достапна
DEN 1.00
Количина на стоки:

Пластика Чаши за ПЛАКНЕЊЕ чаши за СКЛАДИРАЊЕ совршено се Вклопува на суетите во бањата и шалтерите, вистинската големина за чување чаши за плакнење, хартиени чаши и чаши за миење уста. ШМИНКА ВЛОШКИ ДИСПЕНЗЕРОТ Изработени од пластичен материјал, површината и рабовите се мазни и кружни, без бруси, безбедни за употреба. Држач за чаши може да биде држење чаши за еднократна употреба, хартиени чаши, чаши за миење уста, чаши за бања, чаши за плакнење. ТЕГЛИ за БАЊА дозерот за чаши може да биде во различни сцени како што се опремување на домот, сместување, хотел, ресторани. ДРЖАЧИ ЗА ХАРТИЕНИ ЧАШИ ова е одличен држач за чаши или за мали чаши за еднократна употреба или за памучни влошки, брз и лесен пристап. Пакетот Вклучува 1 х Карактеристики на диспензерот За чаши-Боја : Како Што Е Прикажано диспензерот за чаши за миење уста-Големина : 13, 30Х7, 40Х7, 40см/5, 23Х2, 91Х2 обележете ја чашата и испијте го држачот за чаши. - Материјал : пластичен диспензер за чаши за миење уста во бања-ова е одличен држач за чаши или за мали чаши за еднократна употреба или памучни влошки, контејнер за миење уста со брз и лесен пристап. - Со капак од бамбус, јасен дизајн, обезбедувајќи лесен пристап до чаши, исто така ви овозможува лесно да видите кога ви треба дозер за памучна тркалезна подлога за полнење.

Основните својства

Додатоци на производот