Томоро Памук Нелизгачки Тепих За Бања - Супер Абсорбента Мека Не-Лизгачка Подлога За Капење, Луксузни Хотелски Постелнини Реверзибилна Подлога За Бања за Бања и Вр?

Томоро Памук Нелизгачки Тепих За Бања - Супер Абсорбента Мека Не-Лизгачка Подлога За Капење, Луксузни Хотелски Постелнини Реверзибилна

Това е достапна
DEN 895.84
Количина на стоки:

100% памук Додадете раскошно чувство во бањата или домот со 100% памучна мека и абсорбента, мека функционална Ленена Тафтувана Подлога за Бања Од Хотелско Одморалиште со димензии 29 х 59 инчи.(Производот ќе има сива или виолетова боја под различни светла). 100 проценти дебели издржливи и тешки 1875 ГСМ памучните килими за капење даваат побујна текстура со секое перење и супер апсорпција на вода. Токму она што ви треба за да ги заштитите нозете од студ и да ја задржите влагата во бањата. Реверзибилен Килим : Нашите луксузни влошки за хотелски килими се изградени од супериорни памучни материјали. Реверзибилниот дизајн овозможува вашата подлога за капење повторно да се користи многу пати, одржувајќи ја уредна и уредна додека ги заштитувате вашите подови. Нашите килими за домашна подлога се погодни за внатрешна и надворешна употреба. Идеално во дневната соба за седење, надвор од подот во бањата за апсорпција на вода, во спалната соба и на влезниот начин за да ја држите прашината подалеку од вашата куќа. Лесна Нега : Машина за перење Нашата, Бања и тепих на вратата супер мекиот памучен материјал нема да се намали или ќе стане груб по миењето. Овој дизајн го одржува вашиот килим за бања во иста форма како и денот кога сте го купиле. Нашиот тепих што не се лизга обезбедува мекост и удобност додека излегувате од туш или кога штотуку станавте од кревет. Нашите килими се изработени од истиот небесен мек и значителен долг памук од 100 проценти како оние од повеќето луксузни и врвни хотели и одморалишта.

Основните својства

Додатоци на производот