Едноставни радости од мали деца на Картер и кошули и врвови, мултипаки, мултипаки

Едноставни радости од мали деца на Картер и кошули и врвови, мултипаки, мултипаки

Това е достапна
DEN 382.40
Количина на стоки:

100% памук Повлечете го затворањето. Здраво-ниско полите. Симпатични отпечатоци од 4 јули. Само квалитетот на Картер што го знаете + Loveубовта, исклучиво на. 3- Пакувајте врвови со кратки ракави, лесни за носење и забавно за мешање и совпаѓање.

Основните својства

Додатоци на производот