ThreadRock Деца Јас сум маица за дете од 2 секунди роденден

ThreadRock Деца Јас сум маица за дете од 2 секунди роденден

Това е достапна
DEN 387.20
Количина на стоки:

100% памук Направено во САД. Повлечете го затворањето. Забава 2 -ри роденденска кошула за дете кое станува 2 години. Thread Rock Exclusive, дизајниран и печатен во САД. Unisex Toddler Tee, дизајниран да одговара и на момчињата за мали деца или девојчињата за мали деца. * Официјална големина* (ширина x должина измерена во инчи) : 2 T - 12 "x 15" 3 T - 13 "x 16" 4 T - 14 "x 17". Спецификациите на големината се приближни како резултат на варијациите на производството. Thread Rock Exclusive, достапен во избрани големини и бои. Нашите новини за мали деца ќе изгледаат неверојатно симпатично на вашето малечко! Темите се 100% пред -памук и целосно машини што се перат.

Основните својства

Додатоци на производот