Детски јакни на цилуку девојки момчиња се продолжат патент палто јакна за детски роденден Божиќна облека

Детски јакни на цилуку девојки момчиња се продолжат патент палто јакна за детски роденден Божиќна облека

Това е достапна
DEN 367.84
Количина на стоки:

С : 1-2Т девојче М : 2-3 T Девојче за дете. Л : 3-4Т мало девојче. XL : 4-5 T девојче. Xxl : 5-6t девојче. Xxxl : 7-8t девојче. 80% памук 15% продолжение од 5% полиестер. Ткаенина : Искра надвор и мек памук внатре. Секвентите се надвор, не препорачуваме машинско миење. Со цел да се зголеми животниот век на јакните за девојчиња. Ние препорачавме миење на рака. Затворање на патент. Само миење на рацете. Без гребење на кожата на девојчињата : Јакна со црн ракав со долги ракави. Поставата на јакна е мек памук. Ниту еден секвенци не може да ја допре кожата на бебето. Удобно цел ден!. Искра од двете страни на детската јакна : Секвенците од детска јакна се од двете страни над горниот сјаен и дополнително искри. Подготвени да се носи во која било повод. Роденденските облеки и препорачаните фото -футрола : Овие јакна од Sparkly Sequin се задолжителни за гардероба на секое мало девојче. Тие се совршени за фотографија со торта, облека за роденден, секојдневно носење, секое симпатично време, Ноќта на вештерките, Денот на благодарноста, Велигден, Денот на независноста, Божиќ, Нова Година, училиште или секојдневен живот само за забава!. Модна јакна за секвенци : Дете за долги ракави со црна ракав, црна секвенца над горниот дел од јакна, мек црн памук внатре и модна памучна линија околу вратот и крајната линија. Достапно за 4-5 години девојчиња. Патент пред децата јакна со памучна линија внатре. Гаранција : Ние стоиме зад нашиот производ 100% и ако не сте задоволни со вашето купување од која било причина, ќе ви стигнеме во рок од 24 часа. Ако не сте сигурни за големината, ве молам, испратете ми порака со копчето „Постави прашање“. Затворање на патент. Само миење на рацете. Без гребење на кожата на девојчињата : Јакна со црн ракав со долги ракави. Поставата на јакна е мек памук. Ниту еден секвенци не може да ја допре кожата на бебето.

Основните својства

Додатоци на производот