Заксара дете бебе девојче лето облека бебе девојче скокање ромпер бебиња со ленти за панталони

Заксара дете бебе девојче лето облека бебе девојче скокање ромпер бебиња со ленти за панталони

Това е достапна
DEN 287.20
Количина на стоки:

Мешавина од памук Затворање на пакетот. Класични карактеристики и стил : прилагодливи ленти, лежерни нозе на пламен, дното на bellвончето, еластичен стил. Удобно за носење : Направено од мека ткаенина од памучна мешавина, лесна, мазна, дишење и апсорбирана. Подароци за деца за деца : Идеално за бебе секојдневно носење, роденден, семејна фотографија, игра за играње, Велигден, фестивали, забава и активности на отворено. Убава и симпатична : Вашата девојка девојка ќе добие многу комплименти со овој ромпер за џемпери, најдобри облеки за девојче за новороденчиња. Се вклопува за новороденче : 12-18 месеци, 18-24 месеци, 2-3 T, 3-4 T, 4-5 T, облека за девојчиња, ромпер за бебиња, џемпери за бебиња, фото-фустанче за девојчиња. Мешавина од памук. Затворање на пакетот. Класични карактеристики и стил : прилагодливи ленти, лежерни нозе на пламен, дното на bellвончето, еластичен стил. Удобно за носење : Направено од мека ткаенина од памучна мешавина, лесна, мазна, дишење и апсорбирана. Подароци за деца за деца : Идеално за бебе секојдневно носење, роденден, семејна фотографија, игра за играње, Велигден, фестивали, забава и активности на отворено. Убава и симпатична : Вашата девојка девојка ќе добие многу комплименти со овој ромпер за џемпери, најдобри облеки за девојче за новороденчиња.

Основните својства

Додатоци на производот