Dorman LB74935 Заден дел од долниот дел на предниот дел на страничниот спој на раката и топката на спојниците компатибилно со избраните модели на Toyota

Dorman LB74935 Заден дел од долниот дел на предниот дел на страничниот спој на раката и топката на спојниците компатибилно со избраните модели

Това е достапна
DEN 0.33
Количина на стоки:

Директна замена - се вклопува и изведува како оригиналната опрема на специфични возила Сигурно вклопување - прецизно -инженер за да одговара на дизајнот и димензиите на оригиналните компоненти. Издржлива конструкција - произведена според строги стандарди користејќи цврсти, безбедни материјали. Ригорозно тестирани - темелни мерки за контрола на квалитетот обезбедуваат долговечност. Осигурете се вклопување - за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето точно возило, внесете го вашиот Make, Model и Trim ниво во алатката за гаража. 1 лисја пролетно грмушка. 1 лисја пролетно грмушка. Ова странично склопување на раката и топката е прецизно-инженерско и строго тестирано за да обезбеди сигурна замена за оригиналната опрема на специфични возила. Овој дел е компатибилен со следниве возила. Пред да набавите, внесете го исеченото возило во алатката за гаража за да го потврдите вклопувањето. [Toyota RAV4 : 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018].

Основните својства

Додатоци на производот