Нова Пумпа За Гориво Компатибилна Со Piagjo VESPA GTV250 2007-2012

Нова Пумпа За Гориво Компатибилна Со Piagjo VESPA GTV250 2007-2012

Това е достапна
DEN 622.08
Количина на стоки:

Состојба : Нова Директна оем замена ЗА АКЦИИ ОЕМ ПУМПИ кои се погрешни. Дијаметар На Телото на Пумпата : 30мм. Пакетот вклучува 1 парчиња пумпа за гориво,2 парчиња Цедалка,2 парчиња стеги од нерѓосувачки челик,1 парчиња црна тапа,исто како што покажа сликата. Ако имате некое прашање,испратете ни порака, одговорете во рок од 12 часа. Производ 1 година гаранција. 1, Максимален Притисок : 4,5-6 Бари 2, Работен Притисок : 3 Бари 3, Проток : 35ЛФ 4, Вкупна Должина(врв до врв) : 10см 5, Должина На Метално Куќиште На Телото на Пумпата : 5,3 см 6,Дијаметар На Телото на Пумпата : 3см.

Основните својства

Додатоци на производот