Детско Место Мали Девојчиња Хеланки

Детско Место Мали Девојчиња Хеланки

Това е достапна
DEN 0.33
Количина на стоки:

94% Памук, 6% Спандекс Повлечете го затворањето. Машинско Перење. ХЕЛАНКИ-лесен секојдневен стил со дизајн со целосна должина. ТКАЕНИНА-Изработена од 94% памук/6% дрес на спандекс. ЗАТВОРАЊЕ-повлекување на еластичен појас. МУЛТИПАК — 4-пакет хеланки го прави облекувањето забавно и лесно!. ДЕТСКОТО МЕСТО-ние нудиме огромен избор на детска облека! Купувајте ни фармерки, шорцеви, хеланки, чинос, поло маици, фустани, пижами и додатоци. Детското Место нуди огромен избор на детска облека! Купувајте ни фармерки, шорцеви, хеланки, чинос, поло маици, фустани, униформи, пижами и додатоци. Изработени со материјали со врвен квалитет со голема вредност. Детска облека направена едноставна.

Основните својства

Додатоци на производот