Армискиот Екипаж Младински Пигмент Од Портокалова Крпеница Обоен Во Мек Памук Изми Капаче Со Низок Профил

Армискиот Екипаж Младински Пигмент Од Портокалова Крпеница Обоен Во Мек Памук Изми Капаче Со Низок Профил

Това е достапна
DEN 1.33
Количина на стоки:

100% памук Затворање на кука и Јамка. Миење Раце Само. Младинска Големина Симпатична Крпена Пигмент Обоена Измиена Бејзбол Капа за вашите мали момчиња и девојчиња. 6 панели, низок профил и неструктурирана круна. Опремен со внатрешна лента за капа. Прилагодливо затворање на куката и јамката, поставувајќи до 6 3/4. Една Големина Одговара На Повеќето Деца. Младинска Големина Симпатична Крпена Пигмент Обоена Измиена Бејзбол Капа за вашите мали деца. 6 панели, низок профил и неструктурирана круна. Опремен со внатрешна лента за капа. Прилагодливо затворање на куката и јамката, поставувајќи до 6 3/4. Една Големина Одговара На Повеќето Деца.

Основните својства

Додатоци на производот