Девојки од везди за везди затегнати танцувачки хулахопки еластични атлетски хеланки панталони меки балетски нозе тесни за девојче

Девојки од везди за везди затегнати танцувачки хулахопки еластични атлетски хеланки панталони меки балетски нозе тесни за девојче

Това е достапна
DEN 2.33
Количина на стоки:

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 2-3см разлика според рачното мерење. Можеби има мала разлика во бојата заради различен монитор. Ви благодарам за вашето разбирање. S (1-3 T) : костум за висина 70-90cm / 27. М (3-6 години) : костум за висина 90-110см / 35,43 "-43,31". L (6-9 години) : костум за висина 110-130cm / 43,31 "-51. XL (9-14 годишни) : костум за висина 130-160см / 51,18 "-62,99". Лесно за да одговара на која било облека и костум за цела година. За носење под фустани, здолништа и долги врвови. За забава, јога косплеј и носии на Ноќта на вештерките. За секојдневно носење и сите студија за танцување/балет/гимнастика. Повлечете го затворањето. Врвните хеланки на врвни материјали се изработени од висококвалитетна ткаенина, ултра мека, дише-удобно и пријателско за кожата, не е лесна за пилула или намалување. Униформата боја не згаснува, издржлива и нема да ја закачи жицата. Размислена дизајн-тесна вклопување без никакви обврзувачки, мазни и силни еластични; Комплетен дизајн на нозете удобно, има одлична функција за апсорпција на влага. и заштити ја нашата девојка нежна кожа. Големина-S : За висина 70-90cm/27.43 ""/1-3 година, М : За висина 90-110cm/35,43 ""-43,31 ""/3-6 година, L : За висина 110- 130cm/43.18 ""/6-9 година, XL : За висина 130-160cm/51,18 ""-62,99 ""/9-14 година. Колокација-лесно да одговара на која било облека во стил. Обликувајте ги нозете на девојчињата, вашата девојка повеќе ќе сјае во толпата. Ноќта на вештерките костум-особено за костумот за Ноќта на вештерките, костум, перформанси и јога класа. Исто така, одговара за сите прилики и може да се носи цела година, хулахопките не се само за танцување, туку и одличен избор за да одговараат на секојдневното носење. Повлечете го затворањето. Врвните хеланки на врвни материјали се изработени од висококвалитетна ткаенина, ултра мека, дише-удобно и пријателско за кожата, не е лесна за пилула или намалување. Униформата боја не згаснува, издржлива и нема да ја закачи жицата. Размислена дизајн-тесна вклопување без никакви обврзувачки, мазни и силни еластични; Комплетен дизајн на нозете удобно, има одлична функција за апсорпција на влага.

Основните својства

Додатоци на производот