1 1/4 - 7х6 Тежок Хексадецимален Структурен Болт А490, Направен Во САД, Тип 1, Обичен

1 1/4 - 7х6 Тежок Хексадецимален Структурен Болт А490, Направен Во САД, Тип 1, Обичен

Това е достапна
DEN 1.00
Количина на стоки:

Тежок шестоаголен болт изработен од легиран челик Површината на лежиштето треба да биде рамна и со мијалник, а точката е заоблена. Се користи во структурни челични споеви во тешка конструкција кога е поголем принос и цврстина на истегнување. од Оние На а325 болт се потребни. Тежок шестоаголен болт изработен од легиран челик. Површината на лежиштето треба да биде рамна и со мијалник, а точката е заоблена. Се користи во структурни челични споеви во тешка конструкција кога е поголем принос и цврстина на истегнување. од Оние На а325 болт се потребни. Од 1946 Година, Авионското Монтирање И Снабдување е името што го повикуваат производителите, монтажерите и "Производителите". Авионското Монтирање обезбедува решенија за добро разновидна група индустрии, вклучувајќи воздушна, комерцијална, градежна, електроника, морска, воена, телекомуникациска, транспортна, Производители и САМОДОВЕРБА. Доверба на квалитетот На Авион Фитинг Тежок Хексадецимален Структурен Болт А490, Произведен Во САД, Тип 1, Обичен (инч).

Основните својства

Додатоци на производот