Студио Quinta 1/144 WW2 Советски авиони Седници за безбедносни појаси сет #QB144001 Quinta Studio

Студио Quinta 1/144 WW2 Советски авиони Седници за безбедносни појаси сет QB144001 Quinta Studio

Това е достапна
DEN 1.67
Количина на стоки:

QB144001 на Quinta Studio-3Д сет на безбедносни ремени за кој било пластичен комплет WW2 Советски VVS во скала 1/144 (за 3 седишта) Овој сет комбинира традиционална технологија за декларирање на вода со 3Д-печатење. Детали, како што се бирање на инструменти за лет, истакнати табла и подеднакво истакнати мали детали, како што се прекинувачи за вклучување, копчиња и сигнални светло. € Блескајте во остар агол на гледање. Декалите се дизајнирани за овој конкретен комплет и совршено се вклопуваат. Користете топла вода за да го одделите декорацијата од нејзината база, како што би сакале со традиционална декорација со вода. , користете дополнително лепило (се препорачува лепило засновано на вода) или акрилен лак (Тамија Х-22 или иднина) за да го поправите декорацијата. Не е препорачливо - може да се појават решенија во согласност со пластичната површина и може да се случи непоправлива штета на декорацијата.

Основните својства

Додатоци на производот