Навитех Лесен Алуминиумски Статив Компатибилен Со Фуџифилм XF10 Премиум Компактна Камера

Навитех Лесен Алуминиумски Статив Компатибилен Со Фуџифилм XF10 Премиум Компактна Камера

Това е достапна
DEN 2.67
Количина на стоки:

Прилагодлив статив со висина изработен од лесен алуминиум Лесен и Лесен за Чување. 3-Дел, Ногарки За Заклучување На Рачката. Мерки 28 см-пропадна; се протега до 56 см. 24 месечна гаранција. Прилагодлив статив со висина изработен од лесен алуминиум. Лесен и Лесен за Чување. 3-Дел, Ногарки За Заклучување На Рачката. Мерки 28 см-пропадна; се протега до 56 см. 24 месечна гаранција.

Основните својства

Додатоци на производот