Примитиви Од Кети Decorан Декоративна Полица

Примитиви Од Кети Decorан Декоративна Полица

Това е достапна
DEN 339.04
Количина на стоки:

DETAILSАН ДЕТАЛИ : Дрвена полица карактеристики detailsан детали БОХО ДИЗАЈН : полицата Од shelан е совршена за бохо . ЛЕСНО ЗА ЗАКАЧУВАЊЕ : полицата од shelан е лесна за закачување. СОВРШЕН ЗА ПРИКАЖУВАЊЕ МАЛИ ПРЕДМЕТИ : Ѕидната полица го олеснува прикажувањето на вашите омилени мали предмети. ДИЗАЈНИРАН ВО САД : овој производ е гордо дизајниран во САД. DETAILSАН ДЕТАЛИ : Дрвена полица карактеристики detailsан детали. БОХО ДИЗАЈН : полицата Од shelан е совршена за бохо . ЛЕСНО ЗА ЗАКАЧУВАЊЕ : полицата од shelан е лесна за закачување. СОВРШЕН ЗА ПРИКАЖУВАЊЕ МАЛИ ПРЕДМЕТИ : Ѕидната полица го олеснува прикажувањето на вашите омилени мали предмети. ДИЗАЈНИРАН ВО САД : овој производ е гордо дизајниран во САД. Дрвена полица со дизајн на корпа од бохоatан. Полицата за корпи е совршена за прикажување на различни ситници во секој простор. Нашата полица за shelан е лесна за закачување.

Основните својства

Додатоци на производот