367л Тајмингот Појас Гума Тајмингот Појас Запушени Индустриски Тајмингот Појас Затворена Јамка Синхрони Макара Тркало 98 Заби 367мм25мм 9.525 мм Теренот Црна 1pcs, Aicosineg

367л Тајмингот Појас Гума Тајмингот Појас Запушени Индустриски Тајмингот Појас Затворена Јамка Синхрони Макара Тркало 98 Заби 367мм25мм 9.525

Това е достапна
DEN 3.00
Количина на стоки:

●Димензија+ - Должина : 933мм/36,39"; Ширина : 25мм/0,98"; Број На Заби : 98; Теренот : 9,525 мм; Број На Модел : 367Л ● Добар Материјал ● - ременот за мерење на времето е изработен од врвна гума, потрајна, флексибилна, цврстина и отпорност на издолжување. ●Предности-најлонски заб со кои се соочува за потивко работење и отпорност на абење, временските ремени се специјално дизајнирани за линеарно движење. €Широка Примена-367l тајмингот појас се користи како чекор мотор НА 3d печатач, се користи како тајмингот појас на гравирање машина, цпу машина алатка,струг планер,електричен скејтборд,DIY играчки,робот, мотоцикл и друга опрема итн. ●Содржина на пакетот-1 парчиња Временски Ремен x 367 L. ●Димензија+ - Должина : 933мм/36,39"; Ширина : 25мм/0,98"; Број На Заби : 98; Теренот : 9,525 мм; Број На Модел : 367Л. ● Добар Материјал ● - ременот за мерење на времето е изработен од врвна гума, потрајна, флексибилна, цврстина и отпорност на издолжување. ●Предности-најлонски заб со кои се соочува за потивко работење и отпорност на абење, временските ремени се специјално дизајнирани за линеарно движење. €Широка Примена-367l тајмингот појас се користи како чекор мотор НА 3d печатач, се користи како тајмингот појас на гравирање машина, цпу машина алатка,струг планер,електричен скејтборд,DIY играчки,робот, мотоцикл и друга опрема итн.

Основните својства

Додатоци на производот