Неродеко Мал Фрижидер За Терариум Пластичен Диспензер За Пијалоци Со Шпигот, Диспензер За Пијалоци Со Контејнери Ладен Котел Овошен Чајник Кофа Со Мраз Вода Што Мо

Неродеко Мал Фрижидер За Терариум Пластичен Диспензер За Пијалоци Со Шпигот, Диспензер За Пијалоци Со Контејнери Ладен Котел

Това е достапна
DEN 326.72
Количина на стоки:

①МАТЕРИЈАЛ е Изработен од висококвалитетен пп материјал, безбеден и издржлив, отпорен на температура - 20°, не е лесен за оштетување Може да се користи долго време. €ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ€овој контејнер за пијалоци може да собере 1 галон пијалоци без континуирано полнење вода. Малата големина го олеснува ставањето во фрижидер. ●ЛЕСЕН за УПОТРЕБА е побрзо да се притисне шипката, шипката има гумен прстен, заптивката не капе и не мора да се грижите за тоа за долгорочна употреба. ●ШИРОКА ПРИМЕНА може да се користи за чување ладна вода, пијалоци, миризлив чај, овошен чај, лимонада, сок, млеко итн. €УБАВ ПОДАРОК q Исклучителна изработка и издржлив, добар избор како подарок за пријателите, ќе им се допадне. ①МАТЕРИЈАЛ е Изработен од висококвалитетен пп материјал, безбеден и издржлив, отпорен на температура - 20°, не е лесен за оштетување. Може да се користи долго време. €ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ€овој контејнер за пијалоци може да собере 1 галон пијалоци без континуирано полнење вода. Малата големина го олеснува ставањето во фрижидер. ●ЛЕСЕН за УПОТРЕБА е побрзо да се притисне шипката, шипката има гумен прстен, заптивката не капе и не мора да се грижите за тоа за долгорочна употреба. ●ШИРОКА ПРИМЕНА може да се користи за чување ладна вода, пијалоци, миризлив чај, овошен чај, лимонада, сок, млеко итн.

Основните својства

Додатоци на производот