козабуали Патна Тоалетна Торба За Жени, Организатор На Шминка Висечка Козметичка Кеса,Водоотпорна Пренослива Торба За Тоалети Со Голем Капацитет, Класифицирано С?

козабуали Патна Тоалетна Торба За Жени, Организатор На Шминка Висечка Козметичка Кеса,Водоотпорна Пренослива Торба За Тоалети

Това е достапна
DEN 207.84
Количина на стоки:

Силна носивост Можете лесно да ја подигнете тоалетната торба во секое време кога е затворена. Правилно чувајте суви и влажни тоалети, подобро одвојување на влажни предмети. Во оваа област можете да ставите четка за заби и паста за заби. Оваа област може да складира мала козметика или тоалети. Како кармин,издувам Во Прав, ајлајнер и така натаму. Козметиката во шишиња може да се стави вертикално во главната област за складирање. За да ја исполните вашата секојдневна употреба кога патувате. Супериорен Материјалпатничката тоалетна торба е изработена од издржлива и водоотпорна тексас ткаенина,што го олеснува миењето и чистењето.Тесна шиење и извонредна изработка,што е тешко да се искине за да ги заштитите вашите тоалети од влажнење. Функционална Област ПоделбаПоделени во 4 области за складирање на организаторот на шминка.Тоалетите во шишиња може да се постават вертикално во главниот простор за складирање,предниот простор за складирање на ситници и мрежест џеб,видлив џеб НА ТПУ. Добро Дизајнирана Ја Користи тоалетната торба со рачка за лесно носење.Цврстата кука може да се закачи на решетката за самогласки за лесен пристап.Мазниот патент и долготрајните налепници го прават отворањето и затворањето поудобно. Голем Капацитет,Точна ГолеминаГолемина : 9,5 (Л)*3,5 (В)*8 (Ч), точната големина може да ги стави сите ваши потреби во едно bag.To задоволување на побарувачката за разумно складирање на суви и влажни статии. Патување Најваженнашата тоалетна торба е лесна за пристап.Не треба да се грижите дали ќе зазема многу простор.Торбата е толку мала што зафаќа само малку простор во багажот,е совршен избор за патување и бизнис. Супериорен Материјалпатничката тоалетна торба е изработена од издржлива и водоотпорна тексас ткаенина,што го олеснува миењето и чистењето.Тесна шиење и извонредна изработка,што е тешко да се искине за да ги заштитите вашите тоалети од влажнење. Функционална Област ПоделбаПоделени во 4 области за складирање на организаторот на шминка.

Основните својства

Додатоци на производот