МОТИНИ Голман Дрес Градите Поместена Голман Кошула За Возрасни/Деца Фудбал Лактот Поместена Млади/Возрасни Големини Долг Ракав…

МОТИНИ Голман Дрес Градите Поместена Голман Кошула За Возрасни/Деца Фудбал Лактот Поместена Млади/Возрасни Големини Долг Ракав…

Това е достапна
DEN 2.33
Количина на стоки:

100% Полиестер Повлечете го затворањето. ДРЕСОТ НА ГОЛМАНОТ МОТИНИ е изработен од лесна 100% Полиестерска ткаенина со својства што ја отстрануваат влагата за да се чувствувате свежо и суво кога сте надвор, Долги ракави и тркалезна јака на вратот нудат традиционален и класичен изглед. Облогата на Градите Со високи Перформанси ве тера да ги запрете најтешките Голови и Ви Помага да станете најдобриот Голман. Обложена со Пена со Високи перформанси која обезбедува protectionономски дизајнирана заштита на лактите. Оваа голманска младина со еластични и двојни шевови во Манжетни. Кога носите голмански ракавици, можете да ги соберете, оваа обложена фудбалска голманска кошула младоста е најдобра за сите. Ние Нудиме 100% Пари Назад Gaurrentee, Бидете сигурни дека ќе ја посетите нашата големина шема пред да го направите вашето купување. Напреден дрес за напредна одбрана. МОТИНИ создава Обложена Фудбалска кошула достојна за најдоброто. Голмани дресови со графички принт на ракавите и преку горниот заден панел, тенок спој За Дишење со меко чувство на раката рабовите на рамената се тркалаат напред за подобра графичка видливост директно спој преку грбот За дишење, кога времето врне или станува студено.

Основните својства

Додатоци на производот