Гмлсд Тркала За Тркала, Тркала За Вртење, Тркала Со Тешки Плочи Во Најлон, Антички Гроздобер Солидори, Вртливи 360°, За Софи Стапала За Пијано, Оптоварување 100 кг

Гмлсд Тркала За Тркала, Тркала За Вртење, Тркала Со Тешки Плочи Во Најлон, Антички Гроздобер Солидори, Вртливи 360°, За Софи Стапала

Това е достапна
DEN 243.20
Количина на стоки:

Време на испорака : 1-2 Дена Отфрлени, 15-25 Дена за Пристигнување Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Контактирајте Со Нас Во Времето. 100% Цврст : Изработен Од Ладно Валани Челик + Најлон, Четкана Површина, Светла Боја, Убава и Модерна и Извонредна Изработка. Карактеристики : Стар Антички Дизајн, Униформа Боја. Непречено Лизгање и Нежен Изглед. Задебелена Основа, Дебела и Сигурна. Висока Цврстина, Нг Оптоварување, Стабилна, Лесна За Ракување и Тивка. Флексибилна Ротација : Ротација Од 360 Степени, Слободна За Движење и Работа. Топчестите Лежишта се Тивки и Стабилни. Исклучителни Детали и Добра Стабилност. Широк Спектар На Употреба : Погоден За Нозе За Пијано, Софи, Штандови За Растенија, Полици За Книги, Кутии За Играчки, Кутии за Складирање, Кинески Стил, Европски Стил, Ретронизација Итн. Тоа е Одличен Избор за Мала Опрема и Мал Простор, Додавајќи Повеќе Рабови и Агли во Вашата Куќа. Вашето Задоволство Е Нашата Најголема Потрага. Ако Имате Какви било Прашања, Слободно Контактирајте Не, Ние ќе Ви Одговориме во Рок од 24 Часа.Име на производ : Ретронитуристи Материјал : Ладно Валани Челик + Најлонкастер Внатрешен Дијаметар : 31 Мм 1,2 Инчи Висина На Висина : 50 Мм/2 Инчи Вкупно Оптоварување : 100 Кг И 220 Фунти Пакет Вклучува : 4херс + Додатоци Забелешка : Поради Рачно Мерење, Ве Молиме Дозволете Мали Грешки ● 1 Мм.

Основните својства

Додатоци на производот