Бург-Wéchter Нерѓосувачки Челик Врата Ѕид Клуч Кутија со 10 Куки Практични Магнетни Затворање Печатени, 240 mm 6204/10  Ni Хоризонтот ЊУЈОРК

Бург-Wéchter Нерѓосувачки Челик Врата Ѕид Клуч Кутија со 10 Куки Практични Магнетни Затворање Печатени, 240 mm 6204/10  Ni Хоризонтот

Това е достапна
DEN 1.33
Количина на стоки:

Јасно безбедно чување на клучевите поради 10 куки Практично и брзо отворање и затворање прилагодливо магнетно прицврстување и Отворање од 90°. Клучна Кутија со висококвалитетна, печатена врата од нерѓосувачки челик и црна челична каросерија. Универзална употреба за употреба дома и во канцеларија. Содржина на кутијата : 1 Ѕидна Кутија За Клучеви Burg-Wéchter со 10 куки, вклучувајќи материјали за монтирање, 6204/10 Ni Skyline x 44 x 240 X210 X70 mm, Материјал : печатен мотив од нерѓосувачки Челик/лим. Јасно безбедно чување на клучевите поради 10 куки. Практично и брзо отворање и затворање прилагодливо магнетно прицврстување и Отворање од 90°. Клучна Кутија со висококвалитетна, печатена врата од нерѓосувачки челик и црна челична каросерија. Универзална употреба за употреба дома и во канцеларија. Содржина на кутијата : 1 Ѕидна Кутија За Клучеви Burg-Wéchter со 10 куки, вклучувајќи материјали за монтирање, 6204/10 Ni Skyline x 44 x 240 X210 X70 mm, Материјал : печатен мотив од нерѓосувачки Челик/лим. Јасно складирање-со кутијата за клучеви за заштеда на простор, па без разлика дали третирате Бург-Вахтер, ги имате вашите клучеви на дофат. Тешката кутија со печатена врата од нерѓосувачки челик е за монтирање на ѕид см и обезбедува 10 Кука многу простор за вашите клучеви.

Основните својства

Додатоци на производот