JXGZSO Казино Љубовник Подарок Јас Повеќе Би Сакал Да Биде Во Казино Рамо Торба Среќа Генерал Торба Казино Пари Торба Коцкање Подарок

JXGZSO Казино Љубовник Подарок Јас Повеќе Би Сакал Да Биде Во Казино Рамо Торба Среќа Генерал Торба Казино Пари Торба Коцкање Подарок

Това е достапна
DEN 254.24
Количина на стоки:

Материјал : Платно, тој е издржлив, водоотпорен, отпорен на нечистотија, лесен за чистење, лесен, мек и еколошки Големина : должина : 37см( 14,6 инчи), ширина : 1,8 см(0,8 инчи), висина : 33см(12,9 инчи). Совршена големина-доволно за да ги задржите сите ваши потреби : шминка, очила за сонце, ЛИЧНА карта, мобилен телефон, клучеви од автомобил, пенкала и така натаму. Сликата е отпечатена ВО 3Д за да обезбеди живописна слика. Оваа торба за шминка е совршен подарок за љубителите на шминка, семејството и најдобрите пријатели.Одличен подарок за коцкање љубовник. Оваа козметичка торба за коцкање е и смешна и функционална. Тоа е нешто што лицето може да го користи секојдневно, истовремено покажувајќи го својот интерес за коцкање и казино. Чувајте Дама Среќа од ваша страна од оваа казино шминка торба. Совршен подарок за коцкар или гејмер во вашиот life.By оваа торба во казино за среќа или дури и да играат бинго. Jxgzso Казино Љубовник Подарок Јас Повеќе Би Сакал Да Биде Во Казино Рамо Торба Среќа Генерал Торба Казино Пари Торба Коцкање Подарок зборовите на торба "јас повеќе би сакал да биде во казино".Оваа козметичка торба за коцкање е и смешна и функционална. Тоа е нешто што лицето може да го користи секојдневно, истовремено покажувајќи го својот интерес за коцкање и казино.

Основните својства

Додатоци на производот