Ekena Millwork ONL10X13X02GR 10 5/8-Инчен W X 13 3/8-Инчен H X 1 5/8-Инчен P Голем Грозд Центар Onlay, Бело

Ekena Millwork ONL10X13X02GR 10 5/8-Инчен W X 13 3/8-Инчен H X 1 5/8-Инчен P Голем Грозд Центар Onlay, Бело

Това е достапна
DEN 199.68
Количина на стоки:

Моделирани по оригинални историски обрасци и дизајни Цврст уретан за максимална издржливост и детали. Лесен за брза и лесна инсталација. Фабрички подготвен и подготвен за боја или вештачка завршница. Може да се исечат, дупчат, залепат или навртуваат. Може да се користи во внатрешноста или надворешноста. Опис На производот Нашите апликации и онлеи се совршени акцентни парчиња за кабинети, мебел, камини, тавани и многу повеќе. Секоја шема е внимателно изработена по традиционални и историски дизајни. Секое полиуретанско парче е лесно инсталирано, исто како парчиња дрво, со едноставни лепила и завршни нокти. Друга придобивка од полиуретанот е тоа што нема да изгние или пукне, или искривува. Ви доаѓа фабрички подготвено и подготвено за вашата боја, вештачка завршница, дамка од гел, мермер и многу повеќе. Од Производителот Нашите апликации и онлеи се совршени парчиња акцент на кабинети, мебел, камини, тавани и многу повеќе. Секоја шема е внимателно изработена по традиционални и историски дизајни. Секое полиуретанско парче е лесно инсталирано, исто како парчиња дрво, со едноставни лепила и завршни нокти. Друга придобивка од полиуретанот е тоа што нема да изгние или пукне и е непропустлива за манифестациите на инсекти.

Основните својства

Додатоци на производот