КАЛАЛУ КЛАН 1094 Комплет Од Две Корпи Соatан

КАЛАЛУ КЛАН 1094 Комплет Од Две Корпи Соatан

Това е достапна
DEN 2.33
Количина на стоки:

Овие две висечки корпи од rан се совршени за своеволна пошта или сушени ботанички производи Наполнете ги со вашите омилени реси за прекрасен градинарски изглед или поставете ги стратешки за складирање и собирање неред.Карактеристики Боја : Природно. Големина на производот : 11 "L x 10"W x 16. Овие две висечки корпи со rан се совршени за своеволна пошта или сушени ботанички производи. Наполнете ги со вашите омилени реси за прекрасен градинарски изглед или поставете ги стратешки за складирање и собирање неред.Карактеристики Боја : Природно. Големина на производот : 11 "L x 10" W x 16.

Основните својства

Додатоци на производот