Писмо Отворач Злато-Кафеава Катана &засилувач; Jitte Морнарица Со Штанд Декорација

Писмо Отворач Злато-Кафеава Катана &засилувач; Jitte Морнарица Со Штанд Декорација

Това е достапна
DEN 3.33
Количина на стоки:

Направено Со Челик за отворање букви ветре! Направено Со Челик за отворање букви ветре!. Совршен отворач на букви за личноста која се восхитува На Јапонската историја, или едноставно за оние кои сакаат да имаат фенси отворач на букви! Сечилото е направено со метал од нерѓосувачки челик, а штандот е вклучен!!.

Основните својства

Додатоци на производот