Сад Американски &засилувач; Филипини Знамиња 4 х6 Биро Постави Маса Црна База

Сад Американски &засилувач; Филипини Знамиња 4 х6 Биро Постави Маса Црна База

Това е достапна
DEN 111.20
Количина на стоки:

Нашите Знамиња Со Стапчиња од 4х6 инчи се совршени за прикажување на вашата работна маса или маса, или за мавтање на парада за да ја покажете вашата национална гордост Монтиран на стап со зашиен ракав (без спојници за болки во очите). 100% полиестерско знаме отпечатено во светли бои. Знамето е зашиено околу рабовите. Нема евтини топлина-намалување. Црниот стап има димензии 10,5 инчи со дијаметар од 3/16 инчи. Нашите Знамиња Со Стапчиња од 4х6 инчи се совршени за прикажување на вашата работна маса или маса, или за мавтање на парада за да ја покажете вашата национална гордост. Монтиран на стап со зашиен ракав (без спојници за болки во очите). 100% полиестерско знаме отпечатено во светли бои. Знамето е зашиено околу рабовите. Нема евтини топлина-намалување. Црниот стап има димензии 10,5 инчи со дијаметар од 3/16 инчи. Сад Американски И Филипини Знамиња 4" х6 " Биро Постави Маса Црна Основа.

Основните својства

Додатоци на производот