VXB Бренд Јапонија MJC-65-WH 13/16 инчи до 7/8 Инчен Вилица Тип Флексибилни Спојка Спојка Создаден 2 Дијаметар: 7/8 Инчен Должина Спојување: 90 Спојување Надворешниот Дијаметар

VXB Бренд Јапонија MJC-65-WH 13/16 инчи до 7/8 Инчен Вилица Тип Флексибилни Спојка Спојка Создаден 2 Дијаметар: 7/8 Инчен Должина

Това е достапна
DEN 8504.32
Количина на стоки:

Спојување Создаден 1 Дијаметар : 13/16 инчи Спојување Создаден 2 Дијаметар : 7/8 инчи. Должина На Спојување : 90. Спојување Надворешен Дијаметар : 65. 7-15 дена превозот. VXB Бренд, Nbk Јапонија MJC-65-WH 13/16 инчи до 7/8 инчи-тип флексибилна Спојка Nbk Јапонија MJC-65-WH 13/16 инчи до 7/8 инчи флексибилна Спојка од типот На Вилицата, ова е флексибилна спојка од типот на вилицата. Мевот овозможува ексцентричност, аголна неусогласеност и крајна игра. Отворот За спојување 1 Дијаметар : 13/16 инчи Отворот За спојување 2 Дијаметар : 7/8 Инчи Должина на спојката : 90 Надворешен Дијаметар на спојката : 65 материјал : Нерѓосувачки Ова е флексибилна спојка од типот на вилицата.Тесното Вклопување овозможува пренос со нула реакција при низок вртежен момент.Лесно вклопување ви овозможува непречено да ги соберете и поделите центарот и ракавот.Одличната флексибилност овозможува ексцентричностаголна неусогласеност и извртување на вибрациите accepted.It има електрична изолацијаправено Во Јапонија Спојка Вметнете Боја На Пајакот : Варира во зависност од поранешната количина : One ALWBCFMWrench Вртежен Момент(N-m)653590152.517, 5 M815 NBK Јапонија MJC-65-WH 13/16 инчи до 7/8 инчи флексибилна Спојкамјц-65-WH-13-16 инчи-7-8 инчи.

Основните својства

Додатоци на производот