GOWENIC Отклучен Паметен Телефон, 6.1 Инчен Мобилен Телефон За Препознавање Лице Андроид, HD Камера Двојна Sim Двојна Подготвеност, 3gb 32gb Поддршка 128gb Картичка За Проширува

GOWENIC Отклучен Паметен Телефон, 6.1 Инчен Мобилен Телефон За Препознавање Лице Андроид, HD Камера Двојна Sim Двојна Подготвеност, 3gb 32gb

Това е достапна
DEN 1185.28
Количина на стоки:

HD Цел Екран : 6,1 инчниот цел екран има сооднос на екранот до 93% Во игрите и видеата се прикажува повеќе содржина, а телефонот останува мал и лесен. 10 Основни Процесор Процесор : Користење на mt6799 10 основни процесор процесор, во голема мера ја подобрува брзината на трчање, стапката на слики и мазност на сликата кога играте игри и мултитаскинг. За системот Андроид 6, Значително намалете ја веројатноста за замрзнување, падови итн. Големо Складирање : 3gb голема меморија и 32gb простор за складирање. Заедничките процеси на игра се резидентни во позадина, а другите апликации можат брзо да се префрлат за неколку секунди. Не се плашите од паѓање. Три слотови картичка проширување, поддржува проширување складирање ДО 128 GB, и може да се користи две SIM картички и една мала мемориска картичка во исто време за телефонски повици и складирање на податоци. Камери : овој телефон е опремен и СО предна камера ОД 500 W и задна камера ОД 800 W, што ви овозможува да ја задржите насмевката или меморијата со одлична јасност, користејќи сензор со двојно јадро. Практични Функции : со препознавање лице, може точно да ги препознава лицата во секое време, носејќи искуство за отклучување. 2800mah батерија со голем капацитет, како семејство на паметни телефони, гледање видеа, слушање музика, сето тоа се суштински работи. По целосно полнење, ќе може да игра за долго време, и не заборавајте да го наплаќаат во текот на ноќта. HD Цел Екран : 6,1 инчниот цел екран има сооднос на екранот до 93%. Во игрите и видеата се прикажува повеќе содржина, а телефонот останува мал и лесен. 10 Основни Процесор Процесор : Користење на mt6799 10 основни процесор процесор, во голема мера ја подобрува брзината на трчање, стапката на слики и мазност на сликата кога играте игри и мултитаскинг. За системот Андроид 6, Значително намалете ја веројатноста за замрзнување, падови итн. Големо Складирање : 3gb голема меморија и 32gb простор за складирање. Заедничките процеси на игра се резидентни во позадина, а другите апликации можат брзо да се префрлат за неколку секунди. Не се плашите од паѓање. Три слотови картичка проширување, поддржува проширување складирање ДО 128 GB, и може да се користи две SIM картички и една мала мемориска картичка во исто време за телефонски повици и складирање на податоци.

Основните својства

Додатоци на производот