Faotup 1pcs 6.89 Инчен Дијаметар Злато Огледало Послужавник Декоративни, Шминка Послужавник Огледало Круг, Огледало Послужавник За Парфем, Огледало Накит Коцки, Парфем О?

Faotup 1pcs 6.89 Инчен Дијаметар Злато Огледало Послужавник Декоративни, Шминка Послужавник Огледало Круг, Огледало Послужавник За Парфем,

Това е достапна
DEN 3.00
Количина на стоки:

Содржина на пакетот : 1 ПАРЧИЊА х огледало фиока декоративни Добар квалитет : Железото има карактеристики на висока специфична цврстина, добра пластичност и цврстина и униформен материјал. Функција на производот : производот може да се користи како нормално огледало, закачено на ѕидот или поставено на масата. Може да се користи и како украсен послужавник за складирање на разни предмети. Како да се користи : поправете го на ѕидот со ноктите; или ставете ги работите на неа. Содржина на пакетот : 1 ПАРЧИЊА х огледало фиока декоративни. Добар квалитет : Железото има карактеристики на висока специфична цврстина, добра пластичност и цврстина и униформен материјал. Функција на производот : производот може да се користи како нормално огледало, закачено на ѕидот или поставено на масата. Може да се користи и како украсен послужавник за складирање на разни предмети. Како да се користи : поправете го на ѕидот со ноктите; или ставете ги работите на неа. Овој производ е огледало послужавник декоративни.Производот може да се користи како нормално огледало, закачено на ѕидот или поставено на масата. Може да се користи и како украсен послужавник за складирање на разни предмети. Име на производ : Фаотуп Огледало Послужавник Декоративен Материјал : Железо, стакло Боја : Злато Големина : 6,89€6,89 € 1,53 Инчи (Léw W_ H) Форма : Круг ве Молиме видете ја сликата за Детална Големина Пакет Содржина : 1 ПАРЧИЊА x огледало фиока декоративни Поради рачно мерење и различен дисплеј, ве молиме разберете дека има мала разлика во димензиите и боите.

Основните својства

Додатоци на производот