3 Пакет Кремирање Урна Накит За Пепел, Нерѓосувачки Челик Облик На Срце Меморијал Човечки Миленичиња Пепел Држач Ѓердан, Погреб Урна Приврзок Синџир, Сентиментално

3 Пакет Кремирање Урна Накит За Пепел, Нерѓосувачки Челик Облик На Срце Меморијал Човечки Миленичиња Пепел Држач Ѓердан, Погреб Урна Приврзок

Това е достапна
DEN 271.84
Количина на стоки:

1БЕЗБЕДЕН ПОГРЕБЕН ЃЕРДАН ОД УРНА за ПЕПЕЛ : Изработен Од Цврст Нерѓосувачки Челик, Високо Полиран Завршен, Затворање Со Завртки, Должина На Синџирот : 60 см(23,6 инчи), Водоотпорен, Чувајте Ги Остатоците Внатре Безбедни и Суви, Лесни за Чување на Пепелта. Може Да Собере Мал Дел Од Пепел, Добро Е Да Ја Споделите Пепелта со Најмилите Луѓе. ПЕРСОНАЛИЗИРАНА ПОГРЕБНА УРНА за ПЕПЕЛ : Накит Со Цврста Меморија, 3 Различен Дизајн : Дрво На Животот, "Твоите Крилја Беа Подготвени, Моето Срце не Беше" И Ангелско Крило со Срце "Засекогаш во моето срце".ФУНКЦИОНАЛЕН И ЧУВСТВИТЕЛЕН ПРИВРЗОК ЗА ПЕПЕЛ : Посебен Начин во Спомен на Вашата Вечна Љубов.Цврст Ѓердан За Кремирање За Пепел Од Луѓе/Миленичиња, Уникатен И Скапоцен За Поединецот, Чувајте Го Починатиот Со Вас За Да Се Сетите На Љубовта,Се Чувствувате Мирно, Како Никогаш Да Не Заминува, Вашата Љубов Го Заслужува Најдоброто Место за Да Останете Блиску со Вас.ЕМОЦИОНАЛНА и Сентиментална МЕМОРИЈА ПОДАРОК ЗА ЗАГУБА : Прекрасен Комеморативен Контејнер За Пепел : Имањето Накит За Кремирање Е Многу Лесен Начин Да се Почитува Споменот на Скапоцениот Починат,Да Се Чувствувате Мирно, Малиот Приврзок Го Прави Лесно Споделувањето Со Најблиските, Декант за Да им Го Даде На Посебни Луѓе Во Животот на Починатиот.Ќе Добиете 3 Парчиња Приврзок За Ѓердан Од Погребна Пепел Во Форма на Срце и 1 Кадифена Торба,100% Гаранција За Задоволство Или Враќање На Вашите Пари. Издржлив Ѓердан Од Урна За Држење Креми На Саканата личност.Материјал : Издржливо Затворање На Завртки Од Нерѓосувачки Челик, Чувајте ја Пепелта Внатре Безбедна и Сува Ефикасно. Квадратен Шарм : 3,2*2,0 см, Должина На Синџирот : 60 см (23,6 инчи)Боја : Црна, Завршена Со Висок лак.Дизајн На Чувство, Убаво Сеќавање. Класичен и Цврст Ѓердан Од Урна За Човечка или Домашна Пепел, За Да Ја Држи Пепелта на Саканата личност.Посебен Начин Да Ја Задржите Љубовта Покрај Тоа.Најбезбеден Споменик Кремиран Урн Ѓердан за Пепел.Посебно Место за Починатиот На Вашата Љубов, Чувајте Ја Вашата Внатрешна Љубов На Пригоден Начин.Уникатен И Значаен Подарок За Загуба, Најдобра Комеморативна Урна За Спомен За Да Ја Држите Пепелта, Секогаш Запомнете Ја Љубовта и Среќата Што Ви Ја Донесоа,Носејќи Го Ова,Се Чини Дека Тој/Таа Никогаш Не Заминува,Малата Големина Го Прави Добро Да Се Подарите На Другите За Да Ја Споделите Пепелта на Нивната Сакана.

Основните својства

Додатоци на производот