LC 30 Парчиња Во Пакет Фендер Тркало Домување Најлон У Орев #10 Завртка 53879-14010-53879-14020

LC 30 Парчиња Во Пакет Фендер Тркало Домување Најлон У Орев 10 Завртка 53879-14010-53879-14020

Това е достапна
DEN 1.00
Количина на стоки:

ОЕМ Не : : 53879-14010-А, 53879-14020, 53879-22030; : 94841226; : ЛА01-56-135. Големина : #10 Големина На Завртката, Ширина : 20мм( 25/32 инчи), Должина : 31мм(1-7/32 инчи), Опсег На Панели : До 1мм (3/64 инчи), Центар На Дупка до Работ : 11мм(7/16 инчи). Фитм : Заменува : 53879-14010-А, 53879-14020, 53879-22030; : 94841226; : ЛА01-56-135. Апликација : Најлон Орев, Црн Најлон. Користење на најдобар квалитет на пракса и споредба со оем фитим. : : 53879-14010-А, 53879-14020, 53879-22030; : 94841226; : ЛА01-56-135. Големина : #10 Големина На Завртката, Ширина : 20мм( 25/32 инчи), Должина : 31мм(1-7/32 инчи), Опсег На Панели : До 1мм (3/64 инчи), Центар На Дупка до Работ : 11мм(7/16 инчи). Фитм : Заменува : 53879-14010-А, 53879-14020, 53879-22030; : 94841226; : ЛА01-56-135. Апликација : Најлон Орев, Црн Најлон. Користење на најдобар квалитет на пракса и споредба со оем фитим. Производител : ТОЈОТА, ЛЕКСУС ,ГМ ,МАЗДА ; ОЕМ : Toyota#53879-14010-A(5387914010 A),53879-14020(5387914020),53879-22030(5387922030);GM#94841226;Mazda#LA01-56-135(LA0156135); Ц49 (Замена за).

Основните својства

Додатоци на производот