Греј990 Цврста Боја Моќна Магнетна Кука, Закачалка без Удар Лесен За Инсталирање Метална Мултифункционална Магнетна Кука За Домашно Небо Сино

Греј990 Цврста Боја Моќна Магнетна Кука, Закачалка без Удар Лесен За Инсталирање Метална Мултифункционална Магнетна Кука За Домашно Небо Сино

Това е достапна
DEN 830.40
Количина на стоки:

Единствен Дизајн-со лесна карактеристика и дизајн без удари, малите квадрати се совпаѓаат со различни бои, едноставни и едноставни, погодни за секој стил на просторија, а домашната закачалка нема да остави гребнатини на вашиот фрижидер или друга метална површина Издржлива Структура - оваа кука за складирање која има силна магнетна основа има цврста леплива функција и стабилно носење што е многу корисно во секојдневниот живот. Мултифункционален - со својата широка примена и мултифункционален, тој не е само држач за клучеви, може да биде задолжителен за вашата соба ,спална соба, бања, плакар, домашна канцеларија или каде и да сакате, може да ги складира и закачува вашите каишки, женски додатоци за коса, ѓердани, синџири,шалови и ремени,кои ја зачувуваат вашата соба и ги прават тие ситници на место. Премиум Материјал-Изработен за метал, лесен е за инсталирање, стабилен и издржлив. Мора Да Имате Дома - Инсталирајте ги Во секоја соба од секоја куќа, нека ви бидат уреден мал помошник или подарете им на пријателите/соседот како мал подарок. Опис : Име На Ставка : Закачалка Материјал : Детали За Метализација : 3см х 3см/1.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.

Основните својства

Додатоци на производот