Лажици Медицинска Сестра Керамички Патување Кригла, 10 мл, Виолетова

Лажици Медицинска Сестра Керамички Патување Кригла, 10 мл, Виолетова

Това е достапна
DEN 2.67
Количина на стоки:

Златна фолија акценти Квалитетен капак за заклучување. керамички патни чаши. Совршено дома или во движење. Одговара на повеќето држачи за чаши за возила. 10 мл Капацитет. 10 мл Капацитет. Акценти од златна фолија и квалитетен капак за заклучување ги истакнуваат овие 10 мл. керамички патни чаши. Совршени дома или во движење, овие чаши се високи 6 инчи и ќе одговараат на повеќето држачи за чаши за возила.

Основните својства

Додатоци на производот