Втора Кожа Мхак Сонце Бела х Црвена / За Стрели 101ф / Софтбанк СФЈАРА-ПЦЦЛ-298-Ј378

Втора Кожа Мхак Сонце Бела х Црвена / За Стрели 101ф / Софтбанк СФЈАРА-ПЦЦЛ-298-Ј378

Това е достапна
DEN 672.48
Количина на стоки:

Ракување : Огромно Бр Ова е случај на паметен телефон од популарниот бренд "ВТОРА КОЖА". Материјал : тело На Случај/СТОМАЧНИ МУСКУЛИ. Обработка : пренос на филм, завршна обработка на горниот слој. Опсег на печатење : насекаде печатење. Ракување : Огромно Бр. Ова е случај на паметен телефон од популарниот бренд "ВТОРА КОЖА". Материјал : тело На Случај/СТОМАЧНИ МУСКУЛИ. Обработка : пренос на филм, завршна обработка на горниот слој. Опсег на печатење : насекаде печатење. Заштитува паметен телефон од гребнатини. Многу е лесно да се отстрани. Носете околу поп дизајн кој се чувствува како промена на фустанот! Опис на производот : СТРЕЛКИ случај 101ф/Софтбанк со симетрични обрасци ОД МХАК, динамична соработка со компании и независни изложби во Јапонија и во странство. Спецификациите може да се менуваат без претходна најава. ● Сликата е композитна слика. ●Целата обработка на производот е рачно изработена и спроведена во Јапонија од квалификувани занаетчии. Ги штити грбот и страните. ●Телефонот може да се полни со приложено куќиште (само кабел) што не е компатибилно со полначи од типот на работната површина. [За Времето На Испорака] *бидејќи секоја ставка е рачно изработена од занаетчија, може да потрае и до 3 недели пред испораката.

Основните својства

Додатоци на производот