М14-2,00 х 150 мм. Класа 10,9 Груби Шестоаголни Капачиња Завртки, 10 пк.

М14-2,00 х 150 мм. Класа 10,9 Груби Шестоаголни Капачиња Завртки, 10 пк.

Това е достапна
DEN 145.44
Количина на стоки:

Цена За : Секој Цена За : Секој. 'Шестоаголна Глава Капа Завртка, Систем На Мерење Метрички, Основен Материјал Челик, Материјал Одделение Класа 10.9, Прицврстувач Заврши Обичен, Диа./Големина На конец М14-2.00, Должина на Прицврстувачот 150мм, Насока На Конецот На Прицврстувачот Десна Рака, Метрички Груб Тип На Конец За Прицврстување, Стил На Навој На Прицврстувачот Делумно Навој, Стандарди За Индустријата ЗА Прицврстување ДИН 931, Хексадецимален Тип На Глава, Мин. Должина на конецот 40мм, Висина на Главата 8,8 мм, Ширина на Главата 21мм, Количина На Пакување 10'.

Основните својства

Додатоци на производот