Мат Златен Сребрен Прибор За 6 Нерѓосувачки Челик Од Нерѓосувачки Челик 30-Парче Комплет Прибор За Јадење Комплет Прибор За Јадење, Модерни Елегантни Лажици За Садо?

Мат Златен Сребрен Прибор За 6 Нерѓосувачки Челик Од Нерѓосувачки Челик 30-Парче Комплет Прибор За Јадење Комплет Прибор За Јадење,

Това е достапна
DEN 559.84
Количина на стоки:

Нерѓосувачки Челик за храна : Комплетот За Прибор за Јадење е изработен од висококвалитетен нерѓосувачки Челик 18/0, кој е здрав,отпорен на корозија, нетоксичен без вкус,убава тежина и воопшто нема да се чувствува слаб кога ќе се одржи, 30 парчиња, Вклучувајќи : 6 вилушки за вечера ,6 лажици за вечера и 6 ножеви за вечера, 6 вилушки за десерт, 6 лажици за десерт Безбедна машина За миење садови : Комплетот За Прибор Е Безбеден За Миење Садови, за најдобри резултати, измијте со топла вода со сапуница и користете мека крпа за темелно сушење пред складирање, не оставајте натопување во вода или силен детергент долго време, непречено заврши без остри рабови, нежна текстура, удобна и лесна за чистење, вашата соодветна грижа може да направи комплетите за прибор секогаш да изгледаат добро како нови и да овозможат да трае многу години. Модерен Дизајн : дали сакате Да Имате Супериорен Комплет За Рамни Садови за Дизајн, а исто така Да ја истакнете вашата трпезариска маса и да оставите силен впечаток кај вашите гости ? Дали поминувате многу време во потрага по Моден, елегантен и луксузен Модерен Сребрен Сет ? потоа ве покривме, тоа не само во дизајнот на едноставен класичен модерен, туку и Со Врвен Квалитет ќе направи да се чувствувате удобно,пријатно и задоволно. Сите Прилики : Сет За Сребрени Садови е едноставен класичен модерен дизајн изглед може да биде погоден за сите формални или неформални прилики ,како што се дома, хотели, ресторани, забави, свадби и така натаму. Совршен Подарок : дали сакате да имате убав и корисен подарок за вашето семејство и пријатели? ОВОЈ СРЕБРЕН Сет СПАКУВАН УБАВА Кутија може да се испрати како подарок ако сакате, се завиткува поединечно за да се избегне оштетување и гребење на други компоненти во кутијата. Комплетот За Прибор за Јадење е изработен од висококвалитетен нерѓосувачки Челик 18/0, кој е здрав,отпорен на корозија, нетоксичен без вкус,убава тежина и воопшто нема да се чувствува слаб кога ќе се одржи, 40 Парчиња, Вклучувајќи : 8 вилушки за вечера ,8 лажици за вечера и 8 ножеви за вечера, 8 вилушки за десерт, 8 лажици за десерт.

Основните својства

Додатоци на производот