3дроза Црна Лабрадор Кученце Патување Кригла, 14-Унца, Нерѓосувачки Челик

3дроза Црна Лабрадор Кученце Патување Кригла, 14-Унца, Нерѓосувачки Челик

Това е достапна
DEN 2.67
Количина на стоки:

14оз капацитет Изработени од нерѓосувачки челик. Рачка за лесно држење со одмор на палецот. Лизгајте го капакот за отворање со коси површина за пиење. Не е безбедна за микробранова печка, се препорачува миење раце. Изработени од нерѓосувачки челик. Рачка за лесно држење со одмор на палецот. Лизгајте го капакот за отворање со коси површина за пиење. Не е безбедна за микробранова печка, се препорачува миење раце. Црна Лабрадор Кученце Патување Кригла е одличен начин да се земе вашиот омилен топол или ладен пијалок заедно. Со заострено дно, оваа стилска кригла од 14 метри се вклопува во стандарден држач за чаши и се одликува со рачка за лесно држење со одмор на палецот, капак за отворање на лизгалки и коси површина за пиење. Оваа патна кригла е изработена од нерѓосувачки челик. Не е безбедна за микробранова печка, се препорачува миење раце.

Основните својства

Додатоци на производот