Со Сад И Метрички Навој Мерење Жица Во Собата плус Нишка Мерење Жица Носителите

Со Сад И Метрички Навој Мерење Жица Во Собата плус Нишка Мерење Жица Носителите

Това е достапна
DEN 2.67
Количина на стоки:

Решение за мерење на конец Нема потреба да купувате дополнителни држачи за жица од друго место каде. Со Обвинуваат Сад И Метрички Нишка Мерење Жица Во собата со Држачи За Мерење На Конец Жица. Решение за мерење на конец. Нема потреба да купувате дополнителни држачи за жица од друго место каде. Со Обвинуваат Сад И Метрички Нишка Мерење Жица Во собата со Држачи За Мерење На Конец Жица.

Основните својства

Додатоци на производот