Црна Кутија Услуги JPM614A-R7 Gigatrue Cat6 Лепенка Панел - 96 Порта

Црна Кутија Услуги JPM614A-R7 Gigatrue Cat6 Лепенка Панел - 96 Порта

Това е достапна
DEN 1.67
Количина на стоки:

Поддржува 8023 x контрола на проток на целосни дуплекс порти и заден притисок НА 10base-T/100 BASE-TX полу-дуплекс порти.3 x контрола на проток на целосни дуплекс порти и заден притисок НА 10base-T/100 BASE-TX полу-дуплекс порти. Брзи Факти обезбедува etl Потврдена CAT6 перформанси на ниво на компонента.Ги исполнува или надминува спецификациите НА Ansi/TIA/EIA-568-C.Тестирано ЗА СЛЕДНО, Збир На Енергија СЛЕДНО, ФЕКСТ, Загуба На Враќање и слабеење на 250 MHz.Загарантирана за живот!Понатамошни Деталиуниверзална жица-панел се испорачува со етикетирање И ЗА T568 A и ЗА T568 B. Спарената секвенца на удар овозможува пресврт на пар во рамките на 1?2" на престанок.ИДЦ 110 блок карактеристики врвови да се направи врвки кабел полесно.Конструкцијата со валани рабови обезбедува супериорна цврстина на панелот за да се елиминира флекс за време на завршувањето.Вклучува кабелски врски и хардвер за монтирање.

Основните својства

Додатоци на производот