Амосфун 2 парчиња Патриотски Гном Ден На Независноста Гном Со Светлина сад шведски томте Нисе Кадифен Гном 4 јули Гном За Денот На Независноста Денот На Ветераните ?

Амосфун 2 парчиња Патриотски Гном Ден На Независноста Гном Со Светлина сад шведски томте Нисе Кадифен Гном 4 јули Гном За Денот На Независноста

Това е достапна
DEN 290.24
Количина на стоки:

Може да се стави во домот, или во канцеларијата, за украсување забави Куклата без лице е изработена од висококвалитетни материјали, тродимензионална рачно изработена изработка, удобна и мека. Прекрасна форма, со атмосфера На Денот На Американската Независност. Со светлина, цртани филмови, може да се користи како снимање реквизити. Роман безличен дизајн на џуџеста кукла, може да се користи како уникатен подарок за вашите пријатели. Може да се стави во домот, или во канцеларијата, за украсување забави. Куклата без лице е изработена од висококвалитетни материјали, тродимензионална рачно изработена изработка, удобна и мека. Прекрасна форма, со атмосфера На Денот На Американската Независност. Со светлина, цртани филмови, може да се користи како снимање реквизити. Роман безличен дизајн на џуџеста кукла, може да се користи како уникатен подарок за вашите пријатели. Опис дали сте во потрага за работи за денот На Независноста партија? Нашата кукла гном е направена од внимателно избрана ткаенина која е стилска и одлична. Покрај одбележувањето На Денот На Независноста, може да се користи како украс за обични забави, во спалната соба за украсување на просторијата или како подарок за децата, ќе им се допадне.

Основните својства

Додатоци на производот