САЈЛИ Силиконски Држач За Четки За Шминка, Трендовски И Пренослив Држач За Козметички Четки За Лице Силиконски Мек И Тенок Организатор На Алатки За Шминка За Патув?

САЈЛИ Силиконски Држач За Четки За Шминка, Трендовски И Пренослив Држач За Козметички Четки За Лице Силиконски Мек И Тенок Организатор

Това е достапна
DEN 2.67
Количина на стоки:

●Уникатен Држач За Четка За Магнетна Шминка : држачот за четка за силиконска шминка има трендовски и уникатен дизајн кој е лесен, Магнетна привлечност, компактен, простран и сосема нов на пазарот +Удобност на кожата и околината : овој држач за четки за шминка е изработен од мека полиуретанска силиконска пена, која е пријателска за кожата и еколошка. Како и повеќето држачи за силикони, нашите држачи за четки за шминка немаат силиконски мирис што предизвикува алергиски реакции и не апсорбира нечистотија како другите материјали. +Исплакнете ги тврдоглавите ознаки на маскарата во еден чекор : држачот За Козметичка четка лесно се чисти и исплакнете со малку сапун и вода без да ја скршите или искривите неговата форма. Без истури или паузи : овој организатор на четки за шминка е издржлив и може да издржи грубо и тешко ракување со навивачите на шминка кога патувате. ●Совршен подарок : чантата за четка за шминка може да се користи како торба за четка за шминка за жени или девојки, како и футрола за четка за уметник, држач за кутија за моливи, нож за снабдување и други материјали за сликање. Навлаките за четки за шминка за патување се идеален подарок за почетници, пријатели, сестри, девојки и семејство. ●Уникатен Држач За Четка За Магнетна Шминка : држачот за четка за силиконска шминка има трендовски и уникатен дизајн кој е лесен, Магнетна привлечност, компактен, простран и сосема нов на пазарот. +Удобност на кожата и околината : овој држач за четки за шминка е изработен од мека полиуретанска силиконска пена, која е пријателска за кожата и еколошка. Како и повеќето држачи за силикони, нашите држачи за четки за шминка немаат силиконски мирис што предизвикува алергиски реакции и не апсорбира нечистотија како другите материјали. +Исплакнете ги тврдоглавите ознаки на маскарата во еден чекор : држачот За Козметичка четка лесно се чисти и исплакнете со малку сапун и вода без да ја скршите или искривите неговата форма.

Основните својства

Додатоци на производот