5 3/8 16 N 2 Постави Конец ПРИКЛУЧОК МЕРАЧ 5.375 НЕ ОДИ САМО ПД 5.3254 Инспекција Алатки

5 3/8 16 N 2 Постави Конец ПРИКЛУЧОК МЕРАЧ 5.375 НЕ ОДИ САМО ПД 5.3254 Инспекција Алатки

Това е достапна
DEN 369.60
Количина на стоки:

ЈА КУПУВАТЕ СЛИКАТА*ПОСТАВЕТЕ ГО ПРИКЛУЧОКОТ ЗА ПРИКЛУЧОКПРОДАДЕНИ ОД М & Ј АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈО* ОВОЈ ГЕЈЏ СЕ КОРИСТИ САМО ЗА КАЛИБРИРАЊЕ НА ПРСТЕНИТЕ. НЕ Е ЗА ПРОВЕРКА НА НАВОЈНИ ДУПКИСПЕЦИФИКАЦИИ НА ПРОИЗВОДОТ И / ИЛИ ЕТИКЕТИРАЊЕ : СОСТОЈБА : СЕ КОРИСТИ ГОЛЕМИНА : 5 3/8-16 N-2 SETNO GO P.3254 ПРОИЗВОДИТЕЛ / БРЕНД : VARDTHANK ВИ БЛАГОДАРИМЕ за ВАШИОТ БИЗНИС!ЛОКАЦИЈА : WB7-2-11-2.

Основните својства

Додатоци на производот