Фересток Фс556 Ниво Алуминиум Магнетна База 100 см Фск, Жолта

Фересток Фс556 Ниво Алуминиум Магнетна База 100 см Фск, Жолта

Това е достапна
DEN 1792.00
Количина на стоки:

Фересток 100см Ниво На Алуминиумска Магнетна База Мерна алатка за точни детали за аголот. Направено од алуминиум и завршено со епоксидна боја за дополнителна цврстина. Прикажани единици : сантиметар и милиметар. Точност : 0,057=1мм на 1м. Фересток 100см Ниво На Алуминиумска Магнетна База. Мерна алатка за точни детали за аголот. Направено од алуминиум и завршено со епоксидна боја за дополнителна цврстина. Прикажани единици : сантиметар и милиметар. Точност : 0,057=1мм на 1м.

Основните својства

Додатоци на производот