Луоци 20 Парчиња Картички За Предвидување Туш За Бебиња Картички За Совети За Родители Картички За Предвидување

Луоци 20 Парчиња Картички За Предвидување Туш За Бебиња Картички За Совети За Родители Картички За Предвидување

Това е достапна
DEN 1451.20
Количина на стоки:

лесно за пишување и играње, може да одговара и за момчиња и за девојчиња, родово неутрални, да ги задоволи вашите барања добро за вашиот уникатен туш за бебиња, откривање на полот, идна мајка, може да ви донесе посреќно расположение. Можете да ги ставите во бележник и повторно да ги прочитате овие картички секој роденден, нека стане добра меморија. Овие картички лесно ќе ја освојат љубовта на вашите гости, ќе ја зајакнат интеракцијата со нив. Цртани животни модели, многу убава, прави овие картички многу посебен и деликатна. лесно за пишување и играње, може да одговара и за момчиња и за девојчиња, родово неутрални, да ги задоволи вашите барања. добро за вашиот уникатен туш за бебиња, откривање на полот, идна мајка, може да ви донесе посреќно расположение. Можете да ги ставите во бележник и повторно да ги прочитате овие картички секој роденден, нека стане добра меморија. Овие картички лесно ќе ја освојат љубовта на вашите гости, ќе ја зајакнат интеракцијата со нив. Цртани животни модели, многу убава, прави овие картички многу посебен и деликатна.

Основните својства

Додатоци на производот